Servis rumu a whisky považujeme za rituál
Jméno, a především pohostinnost restaurace a baru U Zábranských již dávno překročila hranice karlínské části Prahy. Při návštěvě tohoto podniku nás tentokrát zaujala široká nabídka koktejlů, rumů, whisky a prémiových destilátů, která si nezadá s věhlasnými bary v centru naší metropole.

více na svethg.cz

JOB: Hotel Slavie ve Špindlerově Mlýně přijme kuchaře

Historický objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje očekávání těch nejnáročnějších hostů. Hlavní kuchyň je kompletně přestavěna a vybavena nejmodernějšími spotřebiči a technologiemi. Hotel Slavie nabízí 25 moderních pokojů kategorie Standard a Lux. Součástí hotelu je nově zrestaurovaná restaurace, bar, celoroční venkovní krytá terasa s vyhříváním, wellness & saunové procedury. Jedná se o rodinný hotel, který si klade za cíl poskytovat ty nejkvalitnější služby v rodinné atmosféře. Nabízíme atraktivní platové podmínky.


Bližší informace na telefonu: 728 157 107

nyní připravujeme:
Newsletter Svět HORECA - uzávěrka podkladů/termín vydání:
20.11./22.11. + 4.12./6.12. + 18.12/20.12.2023
Noviny Svět HORECA - uzávěrka inzerce/termín vydání: 27.11./7.12.2023

Cestovní ruch v Česku roste

Víc turistů než v předcovidovém roce 2019 navštívilo letos ve 3. čtvrtletí Česko. Přijelo jich téměř 7,9 milionů. Meziročně to znamená nárůst celkového počtu turistů v Česku o 8 %.


více na svethg.cz

McDonald’s nově u Bravantic
V říjnu se poprvé otevřely dveře nové pobočky řetězce McDonald’s u sjezdu na dálnici D1 u Bravantic. Krom příjemného posezení uvnitř na celkem 90 místech, nabízí pobočka také 72 dalších míst na zahrádce, nechybí ani McDrive, digitální hry pro děti a venkovní playland.

více na svethg.cz

Golfisté rádi za sportem cestují do zahraničí
Průzkum odkrývá nejen sociální aspekt golfu, ale také preferenci golfistů ohledně typu golfových hřišť. 

více na svethg.cz

Speciální koktejl „Werich“
Koktejl se podává horký v konvičce a šálku – je tak ideální pro podzim a nadcházející zimu. Receptura kombinuje vlivy české a americké gastronomie, jež charakterizovaly jídlo a pití podávané ve vile za Werichova života – herec si totiž rád dával pokrmy, které poznal a zamiloval si během exilu ve Spojených státech.

více na svethg.cz

iCareSystem AutoDose - nový čisticí systém pro stolní jednotky iCombi Pro
Díky systému iCareSystem AutoDose nyní společnost RATIONAL nabízí integrovaný čisticí systém využívající kartuše pro skladování mycího prostředku, jako příslušenství stolních jednotek iCombi Pro.

více na svethg.cz

Sledujte nás!
Buďte mezi prvními, kdo se dozví novinky.
Facebook
LinkedIn
Instagram
Aktuální vydání níže k prolistování:
1. Press Real Group, spol. s r.o., Jana Hanuše 251, 25 401 Jílové u Prahy
e-mail: redakce@1prg.cz   gsm: 776 591 940
www.svethg.cz
Tento e-mail dostáváte proto, že jste se přihlásili k odběru novinek
na našem webu.