Accor znovu otevře Mövenpick hotel v České republice
Accor posiluje a rozšiřuje své portfolio hotelů v České republice a střední Evropě. Přední světová skupina v oblasti hotelnictví podepsala franšízovou smlouvu se společností Fardela Solutions s.r.o na provoz hotelu Mövenpick v České republice. Hotelový projekt této renomované prémiové švýcarské značky se otevře v Čeladné, v Moravskoslezském kraji v České republice. Nový hotel přivítá první hosty v roce 2026.

Více na svethg.cz

The Hard Rock Messi Kids Menu
Společnost Hard Rock International a její globální ambasador Leo Messi posouvají své partnerství na další úroveň pomocí vůbec prvního Messiho menu pro děti s názvem The Hard Rock Messi Kids Menu. Menu se začalo prodávat ve všech zúčastněných Hard Rock Cafes a vybraných Hard Rock Hotels & Casinos po celém světě. Na základě partnerství Hard Rock International se světově proslulou fotbalovou hvězdou zahrnuje The Hard Rock Messi Kids Menu tuto nabídku: burger, Messi Golden Chicken Sandwich a další dětské pokrmy.

Více na svethg.cz
hotel W Al Marjan Island
Hotel W Al Marjan Island, jehož slavnostní otevření je naplánováno na začátek roku 2027, je připraven dosáhnout dvojího ocenění, a to nejen jako druhý ubytovací komplex společnosti Marriott International na ostrově, ale také jako první hotel W v Ras Al Khaimah, který do severního emirátu přinese odvážný design, vynikající služby a nepřetržitý program.

Více na svethg.cz

Společnost Ensana přidává do svého portfolia další destinaci
Ensana, vedoucí evropský provozovatel lázeňských hotelů, přidává do svého portfolia destinací další nový lázeňský hotel. Aquahouse Hotel & Spa, který se nachází v historicky prvním letovisku u Černého Moře, bulharském letovisku Sts. Constantine & Helena.

Více na svethg.cz

Sledujte nás!
Buďte mezi prvními, kdo se dozví novinky.
Facebook
LinkedIn
Instagram
1. Press Real Group, spol. s r.o., Jana Hanuše 251, 25 401 Jílové u Prahy
e-mail: redakce@1prg.cz   gsm: 776 591 940
www.svethg.cz
Tento e-mail dostáváte proto, že jste se přihlásili k odběru novinek
na našem webu.
Nyní připravujeme:

Svět HORECA 
Moderní jídelna

Uzávěrka inzerce:
1. února 2024

ceník inzerce

Nesletter Svět HORECA

Uzávěrka inzerce:
15. ledna 2024