Žádné obrázky? Klikněte sem.
Milá {{contact.title}},

Vánoce jsou svátkem laskavosti a lásky k sobě i ke druhým. My bychom vám dnes v MUMDOO chtěly namísto běžného „Šťastné a veselé!“ prostě jen připomenout, jak jste skvělá. Protože vážně jste! A často na to zapomínáte.

Tohle je deset ctností, které v MUMDOO denně vídáme u všech maminek. Využíváte je s dětmi i bez nich (když vám pánbůh tu chviličku dá) ve všech možných kombinacích a s naprostou samozřejmostí. Nejspíš už je berete za úplně automatické. Ale ony nejsou.

Jsou to superschopnosti. A vy jich máte celý arzenál.
  1. Empatie: umíte se plně vcítit do pocitů a potřeb svých dětí, byť se někdy můžou zdát absurdní.
  2. Odvaha: neustále čelíte rodičovské i osobní nejistotě a přesto jdete kupředu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
  3. Láska: svoje děti milujete hluboce a nekonečně. Do morku kostí. I když vás občas TAK štvou. Přesto byste za ně položila život.
  4. Odpovědnost: žijete s vědomím důsledků svých vlastních rozhodnutí. Snažíte se je dělat dobře a vytvářet tak pro své děti lepší svět.
  5. Trpělivost: máte toho často plné kecky. Přesto se umíte zastavit, nadechnout, vydechnout a jít utřít další nudli.
  6. Flexibilita: denně se přizpůsobujete chaosu a nečekaným situacím. Během jediné vteřiny lehce přepínáte z modu matka do modu expertka a v obou zázračně fungujete.
  7. Kreativita: neustále hledáte nové cesty a řešení, jak se zlepšovat, vzdělávat, trávit čas s dětmi, nahradit hlídání, dokončit projekt, zajít si na masáž a nezbláznit se z toho.
  8. Multitasking: žonglujete s 10 míčky najednou a už vám to ani nepřijde. Projekt, „papat!“, deadline, „vyčůlat!“, teamový call, „hají!“. Do toho chystáte dort a výzdobu na sobotní oslavu.
  9. Sebeúcta: jako máma to dnes nemáte jednoduché. Přesto chápete svoji hodnotu. Váš čas je vzácný a vy si umíte vybrat, komu ho poskytnete a za jaké ohodnocení.
  10. Disciplína: čas je pro vás vzácnou komoditou. Má být něco hotové do konce měsíce? Bude! Umíte chytnout otevřenou příležitost za pačesy (třeba když děťátko zrovna spí) a využít ji naplno.
S podobným výčtem bychom tu mohly být klidně do zítra! To, co jsme vám ale chtěly předat je, že…

i když máte často dny, kdy vám přijde, že ve všech těhle věcech selháváte,

i když o sobě denně pochybujete,

i když možná běžně tápete, co je vlastně správně,

jste pro svoje děti ta úplně nejlepší máma na světě!
Dík, že můžeme být u toho, jak v téhle i ve všech jiných rolích rostete, kvetete. Tak šťastné a veselé!😊

Lucka, Kristý a celý tým MUMDOO
Sledujte nás na sítích!
Instagram
LinkedIn
Tento e-mail dostáváte proto, že jste se zaregistrovala
na našem webu.

Zprávu pro Vás s ❤️ vytvořily maminky z Mumdoo.
© 2023 Mumdoo s.r.o., Bozděchova 758/8,
Smíchov, 150 00 Praha
Nechcete dostávat naše e-maily? Odhlaste se ze seznamu odběratelů.